30 rokov odborníkmi
v produkcii modulárnych
kúpeľní

30 rokov odborníkmi
v produkcii modulárnych
kúpeľní

Od založenia v roku 1990 sa spoločnosť STAVEX Nitra stala jedným z vedúcich podnikov na trhu s modulárnymi kúpeľňami v Európe. Viac ako 250 kvalifikovaných spolupracovníkov a 50.000 vyrobených prefabrikovaných betónových kúpeľní v našich prevádzkach v Slovenskej republike a Spolkovej republike Nemecko vám garantujú našu kompetentnosť. Kvalitné produkty, inovatívne riešenia a neustále sa prispôsobovanie požiadavkám trhu dávajú nášmu rodinnému podniku pridanú hodnotu na ktorej môžete stavať.

Modulárne kúpeľne

Spokojní klienti

Referencie našej spoločnosti dokazujú, že počas viac ako 30 ročnej existencie sme sa stali skutočnými odborníkmi v oblasti výroby prefabrikovaných kúpeľní.

Všetky referencie

HW Wenisch Haustechnik GmbH & Co. KG

Náš nemecký klient s veľkými skúsenosťami v oblasti prefabrikovaných kúpeľní, s tisíckami zabudovaných kúpeľňových modulov je stabilným a dlhoročným zákazníkom.

YIT Stavo s.r.o.

Pre developerskú skupinu YIT Stavo, dcéru najväčšej fínskej stavebnej spoločnosti YIT, dodávame do viacerých bytových projektov v Prahe betónové prefabrikované kúpeľne s citom pre dizajn a kvalitu. Vzájomná spolupráca vytvára podmienky pre funkčnejšie, atraktívnejšie a udržateľnejšie mestá.

KVS SANSYSTEM Fertigbad GmbH

Náš dlhoročný spokojný zázaník z Rakúskej republiky úspešne odvíja množstvo projektov rôzneho určenia i vďaka naším modulárnym kúpeľniam v celom nemecky hovoriacom regióne EÚ.

DCM aps

Krásny hotel v dánskom meste Aarhus poskytuje pohodlie svojich izieb i zásluhou prefabrikovaných kúpeľní z našej produkcie. Vkusný , funkčný návrh kúpeľne podtrhuje škandinávsky cit pre detail.

Certifikovaný systém kvality ISO 9001

Na zabezpečenie efektívneho fungovania našej spoločnosti je nutný i jej dlhodobý rozvoj. Zabezpečujeme ho zostavou výrobných harmonogramov a neustálym plánovaním pracovných činností. Správa firmy je zabezpečená cez konateľov a schémy riadenia firmy podľa certifikovaného systému kvality ISO 9001.

Betónové garáže

Prefabrikované garáže sa dodávajú na kľúč s uzatvorenou podlahou a sú osadené na miesto určenia za krátky čas. Okamžite sú pripravené k použitiu a poskytujú vášmu automobilu účinnú ochranu proti krádeži a poškodeniu, slnečnému žiareniu a mrazu. Sú vždy vhodnou a cenovo výhodnou alternatívou, ktorá zodpovedá vysokým nárokom.

www.progaraz.sk

Uhlové oporné prvky

Oporné steny prispievajú pri mnohých stavebných zámeroch k obzvlášť úspornému riešeniu. Vyrábajú sa sériovo v dômyselných výškových odstupňovaniach od 55 do 405 cm a v konštrukčných dĺžkach od 49 a 99 cm. Uhlové oporné prvky si nájdu uplatnenie najmä pri výstavbe ciest, železníc, pozemnom staviteľstve, poľnohospodárstve či záhradnej architektúre.

www.probeton.sk